Już 24 stycznia 2019 r. o godz. 17.30 zapraszamy na literacko –detektywistyczne spotkanie z książką „Tajemnica szafranu” Martina Widmarka, znanego na całym świecie autora serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” Wydawnictwa Zakamarki.

Ta trzymająca w napięciu szwedzka powieść nie jest wyborem przypadkowym. Pełna zagadek i tajemnic zimowa opowieść świetnie wpasowuje się w aktualny klimat styczniowego, mroźnego popołudnia. W czasie zajęć uczestnicy zamienią się w bibliotecznych detektywów, aby razem z bohaterami powieści Lassem i Mają rozwiązać sprawę tajemniczego zniknięcia szafranu. Na zajęcia zapraszamy miłośników sekretów, łamigłówek oraz… niespodzianek. Pragniemy również poinformować, że Patronem niniejszego wydarzenia zostało Wydawnictwo Zakamarki, które wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Ich publikacje, tworzone z pasją, humorem i indywidualizmem cechuje dopracowany język, a także dobra, niesztampowa ilustracja.

Ideą spotkań w ramach Akademia WSB Czyta Dzieciom jest  wspieranie rozwoju intelektualnego oraz emocjonalnego dzieci poprzez wspólne czytanie i obcowanie z książką . Podczas spotkań tworzy się wyjątkowa przestrzeń aktywująca potencjał dzieci, rozwijająca ich wyobraźnię, kreatywność, umiejętność wyrażania siebie i budująca poczucie własnej wartości – filarów sukcesu życiowego każdego człowieka.

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Akademickiej WSB – 24.01.2019 r. (ul. Cieplaka 1c, 3 piętro) w tzw. strefie relaksu.
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc:

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.