Harmonogram wykładów Uniwersytetów Dziecięcych
Akademii WSB On-line


Drodzy Studenci wracamy do sobotnich, interaktywnych wykładów –dostosowując się do obecnej sytuacji, będą one prowadzone w formie ON-LINE i zastąpią tradycyjną formę zajęć. Z myślą o Was wykłady, zamiast 1 raz w miesiącu odbywać się będą co tydzień! 

Podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 – Akademia WSB podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć odbywające się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych Akademii WSB.

Aby jednak zapewnić naszym Studentom kontynuację kształcenia w Uniwersytetach Dziecięce Akademii WSB, zmieniamy formułę wykładów stacjonarnych na formułę wykładów On-line, które będą tożsame ze standardowymi wykładami.


Wykłady odbywają się w soboty o godz. 10.00 – 11.00 na platformie
e-learningowej (Clickmeeting, Zoom, Cisko oraz Youtube)

18.04.2020 r. 
Fizyka w naszym ciele – dbaj o zdrowie – prof. Armand Cholewka 

25.04.2020 r. 
Wieloryby – arktyczne giganty – Edu-Arctics

9.05.2020 r.
kolorowy świat motyli – mgr Maciej Kupczak

16.05.2020 r. 
Doświadczenia Ewy i Pawła – dr inż. Paweł Sobczak

23.05.2020 r.
Pasja poznawania świata – mgr Dominik Penar

30.05.2020 r.
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach – Marcin Kostrzyński

6.06.2020 r.
Ziemia 2.0 – mgr Marcin Lieber

Łącznie proponujemy Wam, aż 7 wirtualnych spotkań. Wykłady On-line będą umożliwiały interakcję pomiędzy prowadzącym oraz uczestnikami. Studenci, tak jak na wykładach stacjonarnych będą mogły zabrać głos (wizja i dźwięk) a także uzyskać odpowiedź prowadzącego.

Wykłady w formie On-line dostępne są tylko dla naszych Studentów i każdorazowo przed wykładem będziecie Państwo otrzymywać mail/sms z przypomnieniem oraz instrukcjami.