Oszczędzanie jest fajne – wykład w Dąbrowie Górnicznej

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB w Dąbrowie Górniczej zapraszamy na wykład pt. „Oszczędzanie jest fajne”. Podczas spotkania dzieci poznają podstawowe pojęcia finansowe oraz korzyści wynikające z oszczędzania. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Wykład poprowadzi przedstawicielka Fundacji Będę Kim Zechcę – pani Agnieszka Żarecka.
Program spotkania:
– Zaprezentowanie graficznej wersji obiegu pieniądza,
– Zapoznanie dzieci z symbolami widniejącymi na banknotach,
– Nauka podstaw oszczędzania,
– Znalezienie odpowiedzi na pytanie czy warto oszczędzać?

Wykład odbędzie się Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1C), dn. 21 lutego w godz. 17.00-18.00.
Liczba miejsc w grupie: 70; o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa: warsztat bezpłatny.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach, konieczne jest poinformowanie organizatora mailowo, pisząc pod adres emadej@wsb.edu.pl .