Fizyczno-techniczne jaja w Dąbrowie Górniczej

20.03.2018 r. „Fizyczno-techniczne jaja – wielkanocne warsztaty fizyczno-chemiczne z Panem Korkiem”- Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy.

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na zajęcia przygotowane przez ekipę Pana Korka pt. „Fizyczno-techniczne jaja – wielkanocne warsztaty z Panem Korkiem”. Zajęcia odbędą się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

We wtorek, 20 marca 2018 r., w godzinach 17.00-18.30 i 18.45-20.15 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się warsztaty dla studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB pt.

„Fizyczno- techniczne jaja” przygotowane przez ekipę Pana Korka. Motywem przewodnim zajęć będą jajka, które mogą być punktem wyjścia do różnych eksperymentów i doświadczeń.

Pod czujnym okiem naukowców Pana Korka, jako młodzi inżynierowie, Studenci  przeprowadzą różne eksperymenty, w których głównymi bohaterami będą jaja, zarówno surowe jak i ugotowane.

Studenci przetestują wytrzymałość skorupek, zbadają wpływ różnicy ciśnień na jajko oraz sprawdzą, co i jak się kręci wewnątrz jajka. Naukową metodą obierzemy także surowe jajo ze skorupki i… przekonamy się, jak wysoko takie jajo potrafi się ODBIĆ.

Pamiątką z zajęć będzie pisanka wykonana przez robota!

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych. Młodsza grupa (klasy 0, 1, 2, 3, 4) rozpoczyna zajęcia o godzinie 17.00. Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ,

Grupa starsza (klasy 5, 6, 7 szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum) zajęcia rozpoczyna o godzinie 18.45. Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Liczba miejsc w grupie: 20 w każdej grupie wiekowej; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa: 25zł / os.

Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć  „Fizyczno- techniczne jaja  DUD, imię i nazwisko Studenta”.

Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.