26.04.2018 r. „Jadalny układ planetarny”- Uniwersytet Dziecięcy w Psarach

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na zajęcia przygotowane przez ekipę Pana Korka pt. „Jadalny układ planetarny”. Zajęcia odbędą się w Uniwersytecie Dziecięcym w Psarach, we czwartek, 26 kwietnia 2018 r.

Podczas zajęć uczestnicy przyjrzą się bliżej budowie Wszechświata oraz Układu Słonecznego, omówione zostaną także m.in. zasady działania silnika odrzutowego oraz budowy teleskopów i radioteleskopów. Wspólnie z naukowcami, studenci zastanowią się, które ziemskie owoce, warzywa i przyprawy mogą się przydać do budowy modelu Układu Słonecznego.

Zajęcia odbędą się we czwartek, 26 kwietnia, godz. 17.00 – 18.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach.

Liczba miejsc w grupie: 20; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa: 25zł / os.

Rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a  następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć  „Jadalny układ planetarny UDP, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.