„Mała Akademia Reklamy”- Bobrowniki

Współczesny świat przesycony jest reklamami. Z telewizji, gazet, serwisów internetowych, ale także lokalnych sklepików docierają do nas komunikaty, które – choć zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy –  wywierają istotny wpływ na nasze życie. Nawet dorosłym trudno jest oprzeć się pułapkom, które zastawiają na nas specjaliści ds. marketingu. W trakcie warsztatów przygotowanych dla małych studentów przyjrzymy się bliżej konstrukcji i mechanizmowi reklamy. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym jest komunikat, do kogo ma trafić reklama i jaki może być jej cel. Dzieci dowiedzą się, jakich sztuczek używają specjaliści od marketingu, by namówić nas do kolejnych zakupów. Uczestnicy zajęć będą także mieli okazję przygotować własne projekty reklam – ulotek, plakatów, ogłoszeń, dzięki czemu utrwalą zdobyte wcześniej informacje.

Zajęcia odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach,  we czwartek, 30 listopada, godz. 17.00 – 18.30.

Liczba miejsc w grupie: 15; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa: 15zł / os.

Rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a  następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza:

64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ” Mała Akademia Reklamy” UDB, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.