„Ortografia na wesoło”- Dąbrowa Górnicza

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem cyklem warsztatów informujemy, że zajęcia odbędą się w dwóch grupach: 
Grupa 1 – godz. 17.00-18.00 
Grupa 2 – godz. 18.15-19.15

Opis warsztatów: Figle z ortografią. Jak zapamiętać reguły ortografii i interpunkcji? Gdzie postawić przecinek? Jakie skróty nie mogą się obejść bez kropki? Studentów z klas 3, 4, 5, 6, 7 zapraszamy na cykl spotkań z ortografią, który poprowadzi pani Julia Rott-Urbańska. Podczas zajęć uczestnicy poznają reguły i wyjątki ortograficzne. Udział w zajęciach wpłynie na zwiększenie zakresu wiedzy i umiejętności dziecka w poprawnym posługiwaniu się językiem polskim.
Warsztaty odbywać się będą w poniedziałki, 20.11; 27.11; 4.12 oraz 11.12, w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c).
Koszt udziału w zajęciach: 30 zł/ 4 spotkania
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje on-line: KLIKNIJ TUTAJ

Warunki uczestnictwa: Grupa może liczyć maksymalnie 15 osób.
O przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie krótkiej rejestracji on-line.
W przypadku rezygnacji z warsztatów prosimy o informacje telefoniczną: 32 295 93 15.

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od rezerwacji miejsca na zajęciach (prosimy o przesyłanie scanu dowodu wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, rezerwacja miejsca na warsztatach ulega anulowaniu, a do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.
W przypadku rezygnacji z udziału w danym warsztacie opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć „Ortografia oraz imię i nazwisko Studenta, Dąbrowa Górnicza”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.