„Alchemiczne laboratorium Pana Korka”- Sławków
Miłośników niezwykłych eksperymentów i doświadczeń oraz ekipy Pana Korka zapraszamy na „Alchemiczne laboratorium Pana Korka”, które odbędzie się w poniedziałek, 14 listopada 2017 r. w godz. 17.00 – 18.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie.

Opis warsztatów:
Sekretne przepisy naukowe będzie zdradzał Pan Korek. Na waszych dłoniach odbijać się będą kule z mgły. W słojach ujawnią się niewidzialne zjawy. W tajniki alchemii wprowadzi nas specjalny gość – Hrabina Chou, która zmieniać będzie kolory różnych mikstur w wielkich cylindrach. Upływający na eksperymentowaniu czas odmierzać będzie ogniowe wahadło. Koniec warsztatów obwieszczą nam skrzeczące tuby, które studenci otrzymają jako pamiątkę z zajęć.

Zajęcia odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie we wtorek, 14 listopada, godz. 17.00 – 18.30.
Liczba miejsc w grupie: 20; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa: 25zł / os.

Rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLINIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza:
64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.
W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ” Alchemiczne laboratorium Pana Korka UDS, imię i nazwisko Studenta”.
Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.