8.02.2018 r. „Naukowe laboratorium balonowe”- Bobrowniki

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na zajęcia przygotowane przez ekipę Pana Korka pt. „Naukowe laboratorium balonowe”. Zajęcia odbędą się w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach, we czwartek, 8  lutego 2018 r.

Można kogoś zrobić w balona, czyli ośmieszyć, ale czy można zrobić coś naukowego i poważnego z balonów. Na to pytanie odpowiedzą szaleni naukowcy Pana Korka przeprowadzając odlotowe, wystrzałowe, wybuchowe, drgające, kłujące, elektryzujące i parzące eksperymenty z wykorzystaniem balonów. W rękach uczestników warsztatów balony zawyją i przejdą próbę ognia. Sprawdzimy, czy łatwo jest przebić balon szpikulcem. Naukowcy spróbują napompować balon za pomocą różnych reakcji chemicznych, a jak znajdzie się śmiałek, to sprawdzimy wybuchowość otrzymanych gazów. Nie zabraknie także balonowej naukowej pamiątki z zajęć.

Zajęcia odbędą się w Gminnej Ośrodku Kultury w Bobrownikach,  we czwartek, 8 lutego, godz. 17.00 – 18.30.

Liczba miejsc w grupie: 20; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa: 25 zł / os.

Rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ” Naukowe laboratorium balonowe UDB, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.