„Naukowe laboratorium balonowe Pana Korka” – Dąbrowa Górnicza
Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na zajęcia przygotowane przez ekipę Pana Korka pt. „Naukowe laboratorium balonowe”. Motywem przewodnim zajęć będą balony, które mogą być punktem wyjścia do różnych eksperymentów i doświadczeń. Jesteście ciekawi jakich? Zapraszamy na zajęcia.

Można kogoś zrobić w balona, czyli ośmieszyć, ale czy można zrobić coś naukowego i poważnego z balonów. Na to pytanie odpowiedzą szaleni naukowcy Pana Korka przeprowadzając odlotowe, wystrzałowe, wybuchowe, drgające, kłujące, elektryzujące i parzące eksperymenty z wykorzystaniem balonów. W rękach uczestników warsztatów balony zawyją i przejdą próbę ognia. Sprawdzimy, czy łatwo jest przebić balon szpikulcem. Naukowcy spróbują napompować balon za pomocą różnych reakcji chemicznych, a jak znajdzie się śmiałek, to sprawdzimy wybuchowość otrzymanych gazów. Nie zabraknie także balonowej naukowej pamiątki z zajęć.

Zajęcia odbędą się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, w środę, 29 listopada, godz. 18.30 – 20.00.
Liczba miejsc w grupie: 20; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa: 25zł / os.

Rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, skontaktujemy się z Państwem, przypominając o opłacie. Następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza:
64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.
W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ” Warsztaty balonowe DG, imię i nazwisko Studenta”.
Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.