Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na cykl spotkań poświęconych zasadom dobrego wychowania pt. „Rodzinny survival – savoir vivre podczas uroczystości i wizyt”.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat

Podczas zajęć poznamy zasady etykiety na przykładzie gaf i wpadek znanych osób. Porozmawiamy o netetykiecie i zasadach użytkowania elektroniki. O zasadach odpowiedniego zachowania podczas przyjęć i rodzinnych uroczystości opowie pani Marta Bukowska.

Cykl zajęć to dwa 90-minutowe spotkania w poniedziałki w dniach 15.01.2018 r. i 22.01.2018 r. w godz. 17.00-18.30 w WSB w Dąbrowie Górniczej (sala 340). Warsztaty prowadzone są z uwzględnieniem pracy w grupach, kalamburów, burzy mózgów.

Program zajęć uwzględnia następujące zagadnienia:

1. „Dobre maniery? A komu to potrzebne?” – przegląd podstawowych  zasad etykiety na przykładzie gaf i wpadek znanych osób.
  2. „W sieci dobrych manier” – podstawowe zasady etykiety oraz użytkowania urządzeń elektronicznych w miejscach publicznych.
  3. „Rodzinny survival O tym jak przetrwać przyjęcia i poprawnie zachowywać się podczas wizyt i uroczystości” – dobre maniery podczas imprez okolicznościowych. Zasady zachowania przy stole.

Liczba miejsc w grupie: 15; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa: 30zł/ os (łącznie za dwa spotkania). Obowiązuje rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej. Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni skontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie. Następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej. Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ”Savoir-vivre DUD, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.