Savoir-vivre 6-8 w Dąbrowie Górnicznej

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na cykl spotkań poświęconych zasadom dobrego wychowania pt. „Mieć klasę nie tylko w szkole”

Grupa 6-8 lat

Warsztaty to przegląd podstawowych zasad dobrego wychowania w szkole, w sklepie czy w komunikacji miejskiej. O dyplomacji na podwórku opowie pani Marta Bukowska. Absolwentami będą młode damy i gentlemani.

Program składa się z trzech spotkań w poniedziałki: 12.02.2018 r., 19.02.2018 r. i 26.02.2018 r. w godz. 17.00 -18.00 w WSB w Dąbrowie Górniczej (sala 340). Zajęcia będą prowadzone w sposób warsztatowy z wykorzystaniem elementów teatrzyku i  rozwiązań plastycznych.

Program zajęć uwzględnia następujące zagadnienia:

1. „Bycie grzecznym nie jest łatwe. O tym co, wolno, a czego nie” – przegląd podstawowych zasad dobrego wychowania na przykładzie krótkich historyjek.
  2. „Dyplomacja na co dzień. Co robić by być lubianym?” – dobre maniery w relacjach rówieśniczych i zachowanie miejscach publicznych (w szkole, sklepie, w środkach komunikacji miejskiej).
  3. „Akademia rycerzy i księżniczek” – etykieta na przyjęciach (punktualność, powitanie, uśmiech, ubiór ); zasady zachowania przy stole.

Liczba miejsc w grupie: 15; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa: 30zł/ os (łącznie za trzy spotkania).

Obowiązuje rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni skontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie. Następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ”Savoir-vivre DUD, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.