Savoir-vivre 9-11 w Dąbrowie Górnicznej

Znalezione obrazy dla zapytania savoir vivreStudentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na cykl spotkań poświęconych zasadom dobrego wychowania pt. „Savoir-vivre na podwórku”.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 9-11 lat

Czy dyplomacja jest niezbędna już wśród dzieci? Bycie grzecznym nie jest łatwe. Podczas warsztatów dziecko zdobędzie wiedzę nt. dobrych manier w relacjach rówieśniczych i zachowaniu w miejscach publicznych (w szkole, sklepie, w środkach komunikacji miejskiej).

Program składa się z trzech spotkań, w poniedziałki: 5.03.2018 r., 12.03.2018 r. i 19.03.2018 r. w godz. 17.00-18.00 w WSB
w Dąbrowie Górniczej (sala 340). Zajęcia będą prowadzone w sposób warsztatowy z wykorzystaniem elementów kalamburów, dyskusji
i technik plastycznych.

Program zajęć uwzględnia następujące zagadnienia:

1. „Mieć klasę nie tylko w szkole” – przegląd podstawowych zasad dobrego wychowania i zachowanie miejscach publicznych
    (w szkole, sklepie, w środkach komunikacji miejskiej).
  1. „Dyplomacja na podwórku. Co robić, aby być lubianym?” – dobre maniery w relacjach rówieśniczych – jak rozmawiać z innymi,
    jak rozwiązywać konflikty?
  1. „Jak być damą i gentlemanem?” – etykieta na przyjęciach (punktualność, powitanie, uśmiech, ubiór ), zasady zachowania przy stole.

Liczba miejsc w grupie: 15; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa: 30zł/ os (łącznie za trzy spotkania).

Obowiązuje rezerwacja miejsc: proszę wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni skontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie. Następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ”Savoir-vivre DUD, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.