Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na warsztaty z tematyki LEGO z firmą Bricks4Kidz Zagłębie. Zajęcia odbędą się 28 marca 2018 roku w dwóch grupach wiekowych.

Dzieci w wieku 6-7 lat spotkają się o godzinie 17.00 na zajęciach pt. „Buduję i wiem”. Podczas spotkania dzieci poznają matematyczne i naukowe zależności otaczającego je świata, wykorzystując budowle własnoręcznie wykonane z klocków Lego.

W celu zapisania dziecka na zajęcia, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

O godzinie 18.15 dzieci w wieku 8- 12 lat wezmą udział w warsztatach pt. „Robotyka dla Juniora”. Podczas spotkania młodzi studenci zbudują z modele z klocków Lego, które następnie wprawią w ruch i samodzielnie będą kontrolować ich zachowanie.

Koszt udziału w zajęciach: 25 zł/ 60 min

Warunki uczestnictwa: Grupy mogą liczyć maksymalnie 20 osób.
O przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie krótkiej rejestracji on-line.
W przypadku rezygnacji z warsztatów prosimy o informacje telefoniczną: 32 295 93 15.

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od rezerwacji miejsca na zajęciach (prosimy o przesyłanie scanu dowodu wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, rezerwacja miejsca na warsztatach ulega anulowaniu, a do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.
W przypadku rezygnacji z udziału w danym warsztacie opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć „Lego, Dąbrowa Górnicza”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.