Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na warsztaty  LEGO z firmą Bricks4Kidz Zagłębie. Zajęcia odbędą się 19 grudnia 2017 r. w dwóch grupach wiekowych.

Dzieci w wieku 6-7 lat spotkają się o godzinie 17.00 na zajęciach pt. „Buduję i wiem”. Podczas spotkania poznają matematyczne i naukowe zależności otaczającego je świata, wykorzystując własnoręcznie wykonane budowle z klocków Lego.

W celu zapisania dziecka na zajęcia, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ.

O godzinie 18.15 dzieci w wieku 8-12 lat wezmą udział w warsztatach pt. „Robotyka dla Juniora”. Podczas spotkania młodzi studenci zbudują z klocków Lego modele, które następnie wprawią w ruch i samodzielnie będą kontrolować ich zachowanie.

W celu zapisania dziecka na zajęcia, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ.

Koszt udziału w zajęciach: 25 zł/ 60 min

Warunki uczestnictwa: Grupy mogą liczyć maksymalnie 20 osób.
O przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie krótkiej rejestracji on-line.
W przypadku rezygnacji z warsztatów prosimy o informacje telefoniczną: 32 295 93 15.

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od potwierdzenia rezerwacji miejsca na zajęciach (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, rezerwacja miejsca na warsztatach ulega anulowaniu, a do uczestnictwa w zajęciach zapraszane będą dzieci z listy rezerwowej.
W przypadku rezygnacji z udziału w danym warsztacie uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć „Lego, SUN, imię i nazwisko studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.