Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytety Dziecięce WSB oraz Biblioteka Akademicka WSB zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na pierwsze w roku akademickim 2017/2018 spotkanie z cyklu WSB Czyta Dzieciom, które odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Akademickiej WSB. Do udziału w zajęciach zapraszamy także dzieci, które nie są naszymi studentami.

Ideą spotkań w ramach WSB Czyta Dzieciom jest zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego czytania książek oraz wspieranie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci poprzez obcowanie z wartościową literaturą. Podczas zajęć pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prezentują dzieciom wybrane dzieła lub ich fragmenty oraz przygotowują dla uczestników spotkania gry, zabawy, zagadki, quizy oraz inne niespodzianki.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rezerwację miejsc: KLIKNIJ TUTAJ
Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas grudniowego spotkania Pracownicy WSB wspólnie z dziećmi przeczytają „Statek Noego”. Czy zastanawiali się Państwo co mogło się wydarzyć na statku pełnym zwierząt? Czy pasażerowie nie bali się, że zostaną pożarci przez drapieżnych współtowarzyszy podróży? I w jaki sposób jeden malutki ptaszek mógłby doprowadzić do ogromnej katastrofy? „Statek Noego”Sally Altschuler to opowieść o tym, że każdy ma swoje miejsce w grupie i że czasem największą pomoc możemy otrzymać z zupełnie nieoczekiwanej strony.
Grudniowe spotkanie WSB Czyta Dzieciom odbędzie się w czytelni Biblioteki Akademickiej WSB, w tzw. strefie relaksu. Dla dzieci zaplanowano także gry i zabawy oraz okołomikołajkowe atrakcje.