Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na niezwykłe warsztaty przyrodnicze „Sekretne życie ślimaków”. Podczas 90-minutowych zajęć dzieci będą miały okazję przyjrzeć się z bliska wybranym gatunkom ślimaków, dostrzec ich szczegóły anatomiczne oraz porównać różne gatunki – np. rodzime pomrowy z afrykańskimi ślimakami olbrzymimi. Dowiemy się także po co ślimakom śluz oraz w jaki sposób mieszczą się w swoim ciasnym domku. Studenci otrzymają karty pracy, a podczas zajęć czekać ich będzie wiele niespodzianek.

Zajęcia poprowadzi Pan Maciej Kupczak, przyrodnik, od 5 lat współpracujący z Uniwersytetami Dziecięcymi WSB (prowadził m.in wykłady o motylach oraz o straszykach i patyczakach).

Zajęcia odbędą się w środę 10 stycznia 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w godz. 17.00 – 18.30 (90 min).
W przypadku dużej liczby chętnych, utworzona zostanie druga grupa (godz. 18.45 – 20.15)

Informujemy o utworzeniu drugiej grupy (godz. 18.45 – 20.15), prosimy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy KLIKNIJ TUTAJ

Rezerwacja miejsc (17.00-18.30): prosimy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ  -REJESTRACJA ZAMKNIĘTA-

Liczba miejsc w grupie: 20; o przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa: 25zł / os.

Prosimy oczekiwać na potwierdzenie mailowe o zakwalifikowaniu dziecka do grupy warsztatowej.
Opłatę należy wnieść do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca (prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, kontaktujemy się z Państwem celem przypomnienia o opłacie, a  następnie do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej.

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza:

64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć ” Ślimaki, DUD, imię i nazwisko Studenta”. Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: emleczko@wsb.edu.pl.

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.