WSB Czyta Dzieciom „Kubusia Puchatka”

Znalezione obrazy dla zapytania kubuś puchatekAkademia WSB, Uniwersytety Dziecięce WSB oraz Biblioteka Akademicka WSB zapraszają wszystkie chętne dzieci w wieku 6-12 lat na kolejne spotkanie z cyklu WSB Czyta Dzieciom, które odbędzie się w środę 25.04.2018 w godz. 17.30-18.30. Zapraszamy również dzieci, które nie są naszymi studentami!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rezerwację miejsc: KLIKNIJ TUTAJ
Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas kwietniowego spotkania Pracownicy WSB wspólnie z dziećmi, przeczytają fragmenty ponadczasowej bajki „Kubuś Puchatek”. Lektorzy zabiorą dzieci do Stumilowego Lasu, gdzie mieszka tytułowy Kubuś Puchatek ze swoimi przyjaciółmi. Dowiemy się m.in. gdzie zaginął ogon Kłapouchego, kto jest najmądrzejszym zwierzęciem w  lesie oraz na kogo zastawili pułapkę Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem.

Na wspólne czytanie, gry i zabawy zapraszamy do strefy relaksu Biblioteki Akademickiej WSB.

Ideą spotkań w ramach WSB Czyta Dzieciom jest zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego czytania książek oraz wspieranie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci poprzez obcowanie z wartościową literaturą. Podczas zajęć pracownicy Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej prezentują słuchaczom wybrane dzieła lub ich fragmenty oraz przygotowują dla uczestników spotkania gry, zabawy, zagadki, quizy oraz inne niespodzianki.